Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

11 червня в київському клубі Cadillac FRANCO відіграє в рамках нової концертної програми

11 червня в київському клубі Cadillac FRANCO відіграє в рамках нової концертної програми
11.6.2016
Киев
клуб «Cadillac»

[color=#000000]Прагнення внести до гурту ноти новизни та свіжих ідей, призвело до повної зміни музикантів гурту, що, в свою чергу, яскраво відобразилось на манері виконання та на атмосфері всередині гурту. Необхідно зауважити, що оновлений склад впевнено представив себе під час запису нових синглів, насолодитись та проникнути у які, ви зможете відвідавши довгоочікуваний виступ.[/color]
[color=#000000]Новий незвичний склад FRANCO повів за собою помітні зміни і у манері виконання самих музикантів. На цей раз ви почуєте не просто злиття інді та року, а свіже, нетипове для українського слухача, звучання. Помітна широка діяльність гурту зануриться у душу кожного якісними музичними релізами, що лунатимуть ще довго, навіть повз затишної атмосфери всередині клубу. 
Гурт готується презентувати своїм шанувальникам ряд оригінальних музичних композицій у якісному та оновленому виконанні. Доречно буде відзначити новостворений сингл «Спирт», що вже незабаром кожний прихильник гурту зможе почути з уст самих виконавців.

Спеціальним гостем буде група Jatz.
Jatz - це молоде та перспективне тріо з Києва, що грає інтрументальну музику в стилі fusion/funk і працює над популяризацією цього напрямку у вітчизняній музичній індустрії з травня 2015 року. Наразі хлопці працюють над записом дебютного EP.[/color]«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 20.5.2016

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua