Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное

РокРадіо UA два роки - тільки український рок!

Майже два роки на теренах всесвітньої павутини звучить україномовний рок. За два роки нами прослухано близько п’яти сотень гуртів, які працюють в цьому «не форматному» стилі. На радіо звучить музика виконавців від 1968 року утворення («Гуцули»), до тих, кому не більше року існування. Нажаль, більшість радіостанцій, або забуло про таких, або просто не помічає. А вони і є саме нашим форматом. Так вже вийшло, що найбільша концентрація україномовного року це РокРадіо UA.

Крім музики, запрошуємо послухати й наші програми. «Рок уРок» - про українських представників різних напрямків рок музики. «Про Рок» історія українського року. Ну й звісно для поціновувачів важкого - програма «Супертяж»

Ну й головне, чому Інтернет? 

По перше - аудіо формат ідеально підходить до мобільних пристроїв. А радіо - саме охватне медіа на мобільних пристроях.
49% американців слухають радіо саме через смартфони (дослідження Arbitron Inc і Edison Research).

По друге – онлайн – радіо, на відміну від FM, не прив'язане до території. Його можна слухати будь - де, де є доступ до Інтернет, а зараз важче знайти місце де його нема. Як не дивно, в нас є постійні слухачі в Лондоні, Франфурті на Одері та Празі. Самий дивовижний слухач був з Кабулу, виявилось, що це киянин, що був у відряджені))).

Третє. Тенденція розвитку радіо мовлення прямує до відмови від FM. Наприклад, Норвегія повністю відмовляється від FM і переходить на цифру, це коли на одній частоті можна слухати декілька радіостанцій. Україна ж, скоріш за все омине цей етап. Вартість цифрового приймача складає 20-50 євро. Українці скоріш витрачатимуть гроші на смартфони, ніж на такі приймачі.

Прихильникам FM можемо сказати наступне - як часто ви слухаєте приймач? Пів години зранку і стільки ж ввечері, поки добираєтесь до роботи. Це якщо у Вас є свій автомобіль… А смартфон є майже у всіх, і він завжди в кишені… При цьому зона покриття FM та 3G вже майже однакова і перспектива розширення другої значно більша.

Але досить читати, ми ж все таки радіо, краще давайте слухати - http://rockradio.com.ua«РОКРАДО»
aвтор: RADIOHVILYA aka Oleg Vdovichenko
датировано: 14.11.2016

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua