В усього є свій початок та кінець. І як не прикро казати, цей пост може стати останнім в нашій 14ти річній історії. ROCK.KIEV.UA робився людьми для людей, тож ми розраховуємо на взаємну довіру та підтримку. Ми запустили проект по збору коштів на «дефібриляцію» Київського Рок-Клубу на платформі «Спільнокошт». Нам потрібна ваша підтримка для перегрупування, тож тепер від кожного хто читає ці рядки залежить який знак буде в цій історії - кома чи крапка.
Всі подробиці на сторінці проекту
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

25 листопада в арт-клубі Cadillac – сонячний рок від гуртів «СонЦе» та «Друге сонце»

25 листопада в арт-клубі Cadillac – сонячний рок від гуртів «СонЦе» та «Друге сонце»
25.11.2016
Киев
клуб «Cadillac»

Яскравий український рок у виконанні двох київських рок-гуртів чекає на поціновувачів вітчизняного рок-драйву в п’ятницю 25 листопада о 19.00 в арт-клубі Cadillac (вул. Гоголівська, 2 а). Обидва гурти виступають зі своїми авторськими програмами вже понад 5 років, та кожен з них має свої особливості та відмінності.

«Друге сонце» - це українська «Земфіра» Марина Оголенко, це чуттєва, наскрізь пронизана жіночою енергетикою лірика. Гурт запалює переливами фолк-року, а потім тішить слухачів мелодійними рок-баладами. Гурт «СонЦе» починав у далекому 2009 році з акустичного саунду, потім переключився на фолк-рок, а наразі створює суміш стилів – тут і і потужна сила панку та хеві, і душевність блюзу, і несподівана самобутність етно-рок-джазу та босанови. 
Сонячні гурти – учасники великих всеукраїнських фестивалів, таких як «Трипільське коло», «Підкамінь», «Трипільські зорі», Bereziv Bander Fest та багатьох інших. Навіть найвимогливіші київські меломани зможуть увечері 25 листопада відчути душевність та драйв українського року під час двогодинної сонячної вечірки – виступу гуртів «СонЦе» та «Друге сонце». Тепла та творча атмосфера клубу Cadillac цього вечора буде особливо натхненною.

Вхід на подію вільний, але бажано заздалегідь забронювати столик за телефоном 066 598 91 94.  

Гурти у соцмережах:
СонЦе: facebook.com/soncegroup,  vk.com/soncegroup
Друге сонце: vk.com/club16138852«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 18.11.2016

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua