Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Line 6 Spider V - нова серія гітарних комбопідсилювачів

Відома американська компанія Line 6, яка спеціалізується на виробництві цифрового гітарного та аудіо обладнання, презентувала нову лінію моделюючих комбопідсилювачів Spider V. Новинки представлені 30, 60, 120 і 240 Вт моделями, які пропонують більш ніж 200 ефектів, моделей підсилювачів і кабінетів, з можливістю формування ланцюга до 8 одиниць.У вашому розпорядженні з'явиться більш ніж 100 пресетів, створених на основі відомих композицій і альбомів. Група пресетів Artist розроблялася за участю топових гітаристів, в той час як Genre пресети базуються на знакових тонах більшості відомих жанрів. Всі попередньо встановлені налаштування можуть легко редагуватися за допомогою додатку Spider Remote, який вже знайомий користувачам AMPLIFi і Firehawk. Цей додаток дозволяє легко керувати безліччю параметрів пристрою для досягнення оптимального звучання.

Варто відзначити наявність повнодіапазонної акустичної системи зі схемою посилення bi-amp, завдяки якій ви вільно зможете працювати як з електричними, так і акустичними гітарами. Дана конструкція також дозволяє використовувати Line 6 Spider V в якості гучномовця для відтворення музики із зовнішнього програвача.

Безсумнівним плюсом новинок Line 6 є вбудований радіоприймач, сумісний з фірмовими передавачами Relay G10T. Тепер кожен гітарист має можливість отримати бездротові можливості підключення інструменту до підсилювача для більшої свободи переміщення під час виступів. Серед інших приємних бонусів можна виділити вбудований тюнер, реалістичні петлі ударних, метроном, а також USB аудіо запис і відтворення.

Нова серія LINE 6 SPIDER V включає:Line 6 Spider V 30Line 6 Spider V 60Line 6 Spider V 120Line 6 Spider V 240

Джерело: 
Robik-Music«Новости Robik-Music»
aвтор: robik-music aka Микола Губеня
датировано: 10.1.2017

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua