Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

2.11.2017

8 липня в Києві покажуть музичну виставу про легенду соулу Емі Уайнхаус

8 липня в Києві покажуть музичну виставу про легенду соулу Емі Уайнхаус
8.7.2017
Киев
Ильинская, 16

8 липня в Арт-дворику на Іллінській, 16 відбудеться показ вистави про Емі Уайнхаус.
 
Виставу створено на основі біографії співачки "Body and Soul". У ній беруть участь музиканти The Velvet Sun, а також поет Павло Коробчук. Сюжет «Body and Soul» побудований на останніх інтерв'ю Емі, які вона давала незадовго до своєї смерті в 2011 році одному журналісту.
 
Вперше спектакль «Body and Soul» був представлений в 2014 році, після чого його кілька разів показували в Києві, Хмельницькому та інших містах України, а в 2017-м презентували на Книжковому Арсеналі. Однак учасники відзначають, що кожен раз в їхньому уявленні з'являється щось нове. Саме тому спектакль ніколи не втрачає своєї актуальності і залишається цікавий навіть тим, хто вже встиг побувати на ньому раніше.
 
Про учасників:

 
Київський колектив The Velvet Sun дотримується творчих ідеалів 60-х років. Квінтет грає мелодійну і душевну рок-музику в стилі сонячної епохи тих часів. Їх кліп «Небеса» посів перше місце в конкурсі від McDonalds «Твори по-українськи», пісні «Намисто», «Ла до ре до», «Сестра» та інші звучать на українських радіохвилях. У 2017 році група випустила новий англомовний радіо-хіт Same Old Street (I still remember), а також зіграла на розігріві у Карла Палмера - барабанщика видатного британського колективу Emerson, Lake & Palmer.

Павло Коробчук - відомий український поет, журналіст і музикант. Народився в Луцьку, зараз живе в Києві. Учасник багатьох літературних акцій та фестивалів в Україні та Європі, гість письменницького фонду Literaturwerkstatt Berlin.

https://www.facebook.com/events/458092784554527/«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 3.7.2017

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua