Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

2.11.2017

Крадькома: Вірші.Музика.Кіно, vol.1

Крадькома: Вірші.Музика.Кіно, vol.1
22.10.2017
Киев
клуб «Free Gen»

22 жовтня о 19.00 у surf cafe «Free Gen» (вул.Басейна, 12) почнеться перший культурний вечір, організований творчою групою «Крадькома».

У програмі читання поезій від молодих поеток Оксани Осмоловської та Іванки Урди, а також презентація короткометражного фільму молодої української режисерки Катерини Лакової «Відкрийте». 

Музичну частину вечора представлятимуть піаністка і співачка Ліза Жарікова, яка виборола друге місце Всеукраїнського фестивалю «Червона Рута-2017» у жанрі «акустична музика», та переможці цього ж фестивалю у категорії «Інша музика» інді рок-гурт «Я Тебе Не Знаю».

Крім того, засновник «Я Тебе Не Знаю» Євген Коляда вперше представить власну меланхолійну, експресивну музику до невідомого фільму.

«Крадькома» - це знайомство з молодими поетами, музикантами і кінорежисерами, яким важко знайти своє місце у широкому культурному просторі, адже відповідних ніш дуже мало.«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 17.10.2017

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua