Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное

Крадькома: Вірші.Музика.Кіно, vol.1

Крадькома: Вірші.Музика.Кіно, vol.1

22 жовтня у surf cafe "Free Gen" відбудеться перший культурний вечір, організований творчою групою "Крадькома".У програмі читання поезій від молодих поеток Оксани Осмоловської та Іванки Урди, а також презентація короткометражного фільму молодої української режисерки Катерини Лакової "Відкрийте". 
Музичну частину вечора представлятимуть піаністка і співачка Ліза Жарікова, яка виборола друге місце Всеукраїнського фестивалю "Червона Рута-2017" у жанрі "акустична музика", та переможці цього ж фестивалю у категорії "Інша музика" інді рок-гурт "Я Тебе Не Знаю".
Крім того, засновник "Я Тебе Не Знаю" Євген Коляда вперше представить власну меланхолійну, експресивну музику до невідомого фільму."Крадькома" - це знайомство з молодими поетами, музикантами і кінорежисерами, яким важкознайти своє місце у широкому культурному просторі, адже відповідних ніш дуже мало.«новинки»
aвтор: svitlanka aka Светлана Сугак
датировано: 19.10.2017

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua