Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Концерт Illusions у Києві

Концерт Illusions у Києві
21.10.2012
Киев
клуб «Сity Pub»

21 Жовтня о 20 годині львівський гурт Illusions вдруге завітає до Києва з сольним концертом після перерви, яку музиканти взяли, щоб відпочити від весняного всеукраїнського туру,
вони знову зібрались і готові дарувати Вам свою музику! Крім основної програми, що складає альбом гурту, представить також пару нових творів.

Все це дійство відбуватиметься в закладі:

Сity Pub
м. Київ, М. Шулявська,
пр-т Перемоги, 47 (2 пов.)
тел.: (044) 456-29-68, (093) 605-09-88
Бронювання квитків: (063) 325-75-32

Прес-реліз гурту:
Гурт Illusions працює у стилі неокласичного року, який за словами багатьох слухачів, є новим не тільки для Львова, а і для України загалом.
Створений у травні 2011 року Андрієм Бочко, Роксоланою Пахолків та Єгором Грушиним. Поки що це акустичне звучання, що поєднало в собі три інструменти гітару, віолончель і фортепіано.
Ще однією особливістю гурту є те, що він виконує не тільки пісні, половину альбому становлять інструментальні композиції, які на рівні з піснями дуже гарно сприймаються слухачами.
Основною складовою всіх композицій є емоції, вони майже всі схожі на океан – одночасно і спокійні і бурхливі, що заставляють слухачів переживати глибинні відчуття всередині себе.
 
За перший рік свого існування гурт записав та офіційно видав свій дебютний альбом «Heavens», провів тур в підтримку цього альбому, відігравши сольні концерти в таких містах, як Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Одеса, Харків, Чернівці, Полтава, Житомир, Біла Церква, брав участь в ефірі каналу М1, отримав численні позитивні відгуки слухачів з різних куточків нашої країни.
 «Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 3.10.2012

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua