Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Фестиваль UA/PL Alternative Music Meetings

17.1.2006
Киев
клуб «Docker Pub»

20 жовтня (субота) в 19:00 в «Дивані» відбудеться фестиваль UA/PL Alternative Music Meetings. Спочтатку відбудеться відкрита дискусія за участю членів журі та музикантів, а в 20:00 – виступ п’ятірки українських фіналістів.
UA/PL Alternative Music Meetings — це платформа для с
пілкування, обміну та натхнення музичного андеграунду України та Польщі. В основі проекту лежить формула зустрічі: музикантів з публікою, музикантів з музикантами, українських і польських музичних критиків та впливових осіб у сфері альтернативної музики.
У Києві відбудеться концерт п’ятірки українських гуртів-фіналістів конкурсу Neuro Music: Stepan i MeduzaSingletonАтмАсфераUncle Tom The Band і Marble Boy. До складу журі увійшли: Вадим Куликов (Київ), музичний оглядач журналу «ШО» і газети «Коммерсант», автор діджейського проекту Бадьян Сауна Систем, що експериментує в течії world-music; Олександр Пролетарський (Одеса), музичний оглядач і головний редактор порталу Artmageddon.Net; Ольга Баранова (Запоріжжя), журналіст, автор мистецьких програм на телеканалі «Алекс». З польського боку: директор Польського Інституту в Києві Ярослав Годун та журналіст Ярослав Шубрич. Перед фінальним концертом відбудеться відкрита дискусія за участю членів журі та музикантів. Запрошуємо всіх охочих долучитися і висловитися — як з приводу ситуації на альтернативній музичній сцені загалом, так і фестивалю і конкурсу Neuro Music зокрема.
 
Ініціатор проекту — Центр Артистичних Дій FIRLEJ. Фестиваль відбувається за підтримки Міністерства культури та народної спадщини Республіки Польща, партнерами проекту також єАгенція АртПоле та Польський Інститут у Києві.
 
Stepan i Meduza. Київське арт-рок-тріо близьке одразу кільком різним поколінням. У старшого Stepan i Meduza викликають ностальгічні почуття, нагадуючи про романтику патлатої молодості з бобінними магнітофонами. Молодшим меломанам також приходиться до смаку цей мікс ретро та альтернативи, абсурду та сатири. Створений у 2010 році гурт нещодавно видав дебютний альбом «Bludnitsa». «Нас надихали звук 80-х, Manchester United, Discovery Channel і, звісно, прекрасна стать», — коментує фронтмен гурту Олександр Бурков.
Singleton. Їх називають одним із найкращих інді-рок-колективів України. Емоційна англомовна лірика вокалістки Аліни Фьодорової поєднується із потужним гітарним звучанням. Перший альбом Singleton — «The High Seas», що з’явився на світ у 2010 році, зібрав понад 100 тис. прослуховувань на міжнародному порталі Jamendo. Гурт виступав на багатьох українських фестивалях, а також на майданчиках Москви, Пітера, Франкфурта. Зараз музиканти працюють над записом другого повноформатного альбому.
 
АтмАсфера. Назва гурту складається із двох слів: atma, що у перекладі із санскриту означає «душу», та sfera — середовище, в якому вона живе. Колектив працює у стилях world music та indie, експериментуючи з етно-мотивами зі всього світу. Відмінними рисами їхньої музики є багаті вокальні партії та експресивні барабанні соло.
 
Marble Boy. Цей дует існує трохи більше року, проте вже встиг завоювати симпатії публіки в своєму рідному Харкові. Музика Marble Boy — це гармонійне поєднання клавішних та ударних, до яких додається ексцентричний жіночий голос. «Схоже на дивний сон, на звуки в голові, коли заплющуєш очі, на те, що є всередині», — описують враження від концертів слухачі.
 
Uncle Tom The Band. Колектив походить з Кривого Рога — найдовшого міста Європи і водночас неспокійного індустріального центру, що не могло не позначитись на їхньому музичному світосприйнятті. Міська романтика і гітарний драйв, ліричність та емоційність, мелодійність і ритмічна чіткість відрізняють композиції цього гурту. Наразі музиканти готуються записати дебютний альбом.
 
Коли: 20 жовтня (субота) в 19:00
Вхід: вільний«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 18.10.2012

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua