Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Гурт «ТаРута» святкує свій перший ювілей!

Гурт «ТаРута» святкує свій перший ювілей!
25.11.2012
Киев
клуб «City Pub»

У неділю, 25 листопада, концертом у столичному клубі «Сіті-ПАБ» WorldMusic гурт «ТаРута» святкуватиме свій 5-й день народження!!!

Привітати «тарутян» з першим ювілеєм прийдуть відомий піаніст Роман Коляда та гурт «ПоліКарп», які виконають для гостей свої найпопулярніші музичні твори. Окрім того, пан Роман прикрасить своєю віртуозною грою ще й декілька пісень гурту «ТаРута»!!!

Ще одним сюрпризом стане ексклюзивний показ нової осінньо-зимової колекції єдиного в Україні виробника взуття з конопель Олега Земнухова. Відчути себе справжньою моделлю зможуть усі охочі гості в залі. Найкраща «модель» з залу отримає в подарунок від Олега Земнухова ексклюзивну пару взуття!!!

Приготували подарунки для своїх фанів і самі музиканти - фірмові футболки! Кожен вхідний квиток братиме участь у розіграші 5 ексклюзивних футболок, зроблених спеціально до 5-річчя гурту!!!

Імпреза відбуватиметься в столичному клубі «Сіті-ПАБ» (пр. Перемоги, 47), що розташований біля станції метро «Шулявська» (2 поверх над магазином «Сільпо»).
Початок о 19:00. 

Вхід - 50 грн. Студентам - 30 грн. (студентські квитки не беруть участь у розіграші фірмових футболок від «ТаРута»).«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 13.11.2012

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua