Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Студія «Кофеїн» святкує свій ювілей

Студія «Кофеїн» святкує свій ювілей
13.12.2012
Киев
клуб «Бочка на Подоле»

13 грудня в столичному арт-пабі «Бочка» відбудуться святкування десятиріччя з дня створення провідної української студії звукозапису «Кофеїн». На честь ювілею студія влаштовує першу українську музичну балку «Made In Kofein» з розпродажу дисків та святковий концерт-інтерв’ю за участі друзів-популярних музикантів, які співпрацювали з «Кофеїном». Серед запрошених гостей: Марія Бурмака, Сестри Тельнюк, Каша Сальцова («Крихітка»), Lotus feat Rosava, Аліса Космос, Svet, Illaria та інші.

«Перш за все, мені дуже приємно, що все: зірки, обставини, люди – 10 років тому об‘єдналися таким чином, що студія все ж таки відкрилася. Ми починали, як маленька домашня студія, в прямому сенсі, бо в квартирі на Печерську акустична та апаратна існували поруч з кухнею та спальнею. Зараз ми займаємо трохи більшу площу, але, здається, домашній затишок залишився. Мені приємно, що разом з тим, що ми є професійною студією, «Кофеїн» став ніби клубом, куди приходять люди, якім подобається наша атмосфера, приходять просто випити капучіно, побачитися, поспілкуватися» - розповідає арт-директор студії «Кофеїн» Тетяна Шамшудінова.

13 грудня святкування ювілею студії «Кофеїн» складатиметься з двох частин: проведення музичної балки «Made In Kofein» та святкового концерту за участі друзів-популярних артистів. Під час музичної балки відбудеться великий розпродаж дисків, автограф-сесія та неформальне спілкування музикантів з шанувальниками. Друга частина святкової програми складатиметься з концерту-інтерв’ю проекту «Shoping Hour» в якому візьмуть участь артисти, що співпрацюють зі студією. «Кофеїн» з ювілеєм вітатимуть: Марія Бурмака, Сестри Тельнюк, Каша Сальцова («Крихітка»), Lotus feat Rosava, Аліса Космос, Svet, Illaria, Артем Тросницький, Тома та Іра Бутко.

 «За ці 10 років ми випили близько 360 пачок кави, створили близько 500 треків, які увійшли у майже 40 альбомів, нашими клієнтами стали компанії не лише в України, а й у багатьох країнах Європи, в Азії та США. У «Кофеїні» записувалась велика кількість українських (і не тільки) виконавців, ми створюємо  музику для фільмів, театральних вистав,  мультфільмів, телепрограм, підбираємо «музичний одяг» кав‘ярням у всіх крупних містах України, саме у «Кофеїні» був складений Неофіційний Гімн Олімпійської Збірної України 2004 року/  Кажуть, що в нас є свій почерк. Здається, нам є, чим пишатися! І я дуже хочу, щоб так все тривало й надалі, щоб всі були здорові й щасливі, бажаю нашім клієнтам всіляких гараздів, а нам натхнення!» - ділиться здобутками арт-директор студії «Кофеїн» Тетяна Шамшудінова.
 
Студії «Кофеїн» - 10 років.
13 грудня 19:00
Вхід вільний
Арт-паб «Бочка»«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 4.12.2012

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua