Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Акустичний концерт Девіда Брауна і Кенні Лайона

Акустичний концерт Девіда Брауна і Кенні Лайона
16.12.2012
Киев
букарня «Бабуїн»

Девід Браун - лідер гурту Brazzaville, вже давно закріпився у свідомості слухачів як невтомний мандрівник і справжній романтик. Збираючи враження по всьому світу, Девід Браун успішно втілює побачену красу у своїх творах. Саме тому пісні Брауна подібні щоденнику мандрівника. Його життя настільки ж насичене, наскільки безпосереднє відношення до нього, і мудрості в піснях рівно стільки ж, скільки  наївності.

Мрія музиканта - відправитися до портових міст світу на збудованому своїми силами вантажному судні, повному дружніх гуртів, музикантів, танцюристів, кіношників, художників, письменників, філософів та експериментальних композиторів. А поки корабель Девіда тільки в розробці, музикант продовжує подорожувати світом з гастролями. На цей раз дорога приведе його в Україну. Девід Браун приїде разом зі своїм гітаристом Кенні Лайоном і новою акустичною програмою.

Девід Артур Браун і Кенні Лайон - не тільки чудові музиканти, але й давні друзі. Вони розуміють один одного з півслова. Можливо, саме давня дружба і повне взаєморозуміння є причиною успіху всіх проектів, які створюють ці музиканти. До речі, першим, кому подзвонив Девід, вирішивши створити групу Brazzaville, був саме Кенні. Саме тоді, в 1998 році їх дружба переросла в плідну музичне співпрацю.

Девід і Кенні відіграли безліч акустичних концертів в різних країнах світу. Поєднанням двох гітар музиканти передають набагато більше, ніж просто дивовижні мелодії - це і душевні переживання, і смисли життя і чесні емоції. Вони не ті, для кого музика - це комбінація нот і ритму, вони ті, для кого музика - поєднання душевних станів. Зачіпаючи гітарну струну, вони зачіпають струни душ, що слухають їхню музику.

Офіційний сайт гурту: http://www.brazzaville-band.com
Публічна сторінка вКонтакте: http://vkontakte.ru/public27957978«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 10.12.2012

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua