Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Гурт "Друге Сонце" презентує дебютний кліп

11.2.2006
Киев
клуб «Docker's ABC»

ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ КЛІПУ!
12 січня 2013 року у столичному клубі «ДИВАН» відбудеться презентація дебютного кліпу гурту «ДРУГЕ СОНЦЕ» на пісню «Не такий». Початок о 20.00.

Це перша робота музикантів у співпраці з молодим режисером-сценаристом Артемом Собко, який розробив гостросюжетний сценарій і допоміг втілити його у життя.
Артем Собко: «Пісня «Не такий» гурту Друге Сонце не є найпростішою для режисерського дебюту. Незважаючи на це, сюжет народився майже відразу: божевілля, почуття на грані безумства... Та неоднозначний текст примусив шукати непересічні знімальні та монтажні рішення. І таким рішенням стало застосування незвичної технології. На знімальному майданчику працювало паралельно 5 камер Canon 5D Mark III. Саме завдяки цьому знімальному прийому, як мені здається, нам вдалося занурити глядача у сюрний світ «маріхуани».
Незвична історія кохання, що розвивається у кадрі за межами реальної дійсності, стала художньо вартісним і завершеним сюжетом, що не лише існує в тісному переплетінні з музикою, але й продовжує її, надаючи власного звучання і забарвлення… Окрім самого кліпу і розмов про нього на вечірці звучатимуть нові пісні від «ДРУГОГО СОНЦЯ». Також своєю появою на сцені порадує того вечора наш гість – феєричний київський гурт «ЛОРЕЛЕЯ».

http://vk.com/event47175130
http://www.facebook.com/events/450764658304551/«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 26.12.2012

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua