Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

2.11.2017

Перший концерт Хамерман Зніщує віруси без фонограми

Перший концерт Хамерман Зніщує віруси без фонограми
26.1.2013
Киев
букарня «Бабуїн»

Вова, кульгаючи від втоми, вчить нові па. Альберт з піною біля рота думає, куди подіти руки, адже грати на відключених клавішах цього раз йому не доведеться.
Винна в цьому щойно відкрита в столиці біржа праці для піаністів. Вова і Альберт купили найдорожчого (дякувати Господу, новорічні знижки)
Кажуть, днями відкриється не менш унікальна біржа з ​​продажу барабанщиків - ХЗВ перші в черзі, якщо шо.

Живі музиканти потрібні Вові і Альберту для того, щоб каменя на камені не залишити від старих хітів групи, а також вивчити купу нових салонних пісень.

Всі ці біофільні (тобто зіграні на живих інструментах) пісні Вова і Альберт заспівають суботнім вечором 26 січня в «Бабуїн» на вул. С. Петлюри, 10. Вхід на концерт тільки після відвідування салону «Фраки / вечірні сукні напрокат».
 
ХЗВ валять до купи  IDM, поп-мелодії, хіп-хоп, сімфорок, панк, джаз, фолк, індастріал, диско, шансон, спадщину Beatles, оперний вокал і позамежні у своїй саркастичний тексти, в яких безжально висміюють всі відомі людству пороки, вихваляють рідкісні його чесноти й змушують задуматися про головні питання буття.

Самі Володимир Пахолюк (вокаліст, шоумен і автор текстів) і Олег Цукренко [aka Альберт «Цар» Зубр] (вокаліст, автор і виконавець музики) називають свій стиль актуальною авторською піснею, що в принципі, не суперечить істині.

Концерти Хамерман незмінно являють собою аудіовізуальні вакханалії з елементами душевного і натурального стриптизу, тому кожен їхній виступ - дійство від початку і до кінця концептуальне, незалежно від антуражу, будь то гей-клуб або арт-з'їзд Шаргорт!

Сайт групи:
http://www.nofutureforyou.com/
http://alik-zubr.livejournal.com/
Вхід: 50 грн.
 
Інформація для резерву столика:
+38 050 356 33 26
Адреса: Вул. Симона Петлюри 10, ст.м. Унівреситет«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 22.1.2013

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua