Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

2.11.2017

С.К.А.Й. презентує нову акустичну програму

С.К.А.Й. презентує нову акустичну програму
7.3.2013
Киев
клуб «Crystal Hall»

Музиканти гурту С.К.А.Й., після довгої плідної праці в студії, раді представити шанувальникам зовсім нову програму та презентувати її напередодні Міжнародного жіночого дня.

Нова акустична програма С.К.А.Й. – це не стандартний і несподіваний погляд музикантів С.К.А.Й. на відомі композиції гурту. Ця програма унікальна своєю кількістю імпровізаційних та сольних моментів. В ній достатньо як ритмічних, так і повільних пісень.

«Щоб розширити звукові рамки, ми запросили сесійних музикантів (саксофон, флейта, перкусія), а також суттєво змінили аранжування. Ми побачили наші старі та нові пісні абсолютно під новим, іншим кутом." – говорить Олег Собчук - фронтмен гурту С.К.А.Й.Презентація програми пройде в два етапи. На початку березня відбудуться зйомки передачі «TVIЙ ФОРМАТ»,  ексклюзивно для каналу М1, а вже 7-го березня нову акустичну  програму можна буде почути, і побачити, у київському Crystal hall, на фестивалі під назвою«Подаруй любов».

Нагадаємо, що менш ніж місяць тому музиканти гурту С.К.А.Й. ледь не загинули під час аварії неподалік від Мелітополя. Автобус, в якому знаходилися музиканти, через ожеледь винесло за межі проїжджої частини, він двічі перевернувся і впав у кювет. На щастя, всі музиканти залишились живі та змогли відіграти концерт в Донецьку, який вирішили не відміняти. Відразу після повернення до Києва учасники колективу занурились у роботу. Крім нової акустичної програми гурт працює над записом нового студійного альбому і готується до зйомки наступного відео, вихід якого планується на весну. «Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 21.2.2013

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua