Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Konstantin Ionenko Quintet - аудіо-візуальне джазове шоу в планетарії

Konstantin Ionenko Quintet - аудіо-візуальне джазове шоу в планетарії
30.4.2013
Киев
«Atmasfera 360»

30 квітня відбудеться аудіо-візуальне джазове шоу на честь Міжнародного дня джазу – концерт Konstantin Ionenko Quintet у новому культурно-розважальному центріATMASFERA 360
 
Головна культурна мета Міжнародного дня джазу, призначеного ЮНЕСКО у листопаді 2011 року – сприяти об’єднанню людей по всьому світу. Тому щороку протягом усього квітня (Jazz April) в різних країнах проходять масштабні заходи під егідою свята. Цю програму очолює Генеральний директор ЮНЕСКО і легендарний джазовий піаніст і композитор Хербі Хенкок, посол доброї волі ЮНЕСКО і голова Thelonious Monk Institute – організації, що займається плануванням і просуванням свята. У цей самий день 30 квітня у Стамбулі пройде великий гала-концерт Міжнародного дня джазу за участю мало не всіх зірок світової джазової сцени.
 
Konstantin Ionenko Quintet, який представить Міжнародний день джазу в Україні – приклад сучасного європейського джазового звучання у виконанні одних з кращих українських музикантів. Труба, флюгельгорн, альт-саксофон, рояль, бас, барабани –захоплива суміш ню джазу, пост-бопу, фьюжн та ЕСМ. Бас-гітарист Костянтин Іоненко виступає на сценах міжнародних джазових фестивалів в Україні, є частим гостем європейських музичних форумів Польши та Словакії у складі Тріо Наталі Лебедєвої. Музикант грав та записував альбоми у складі Solomin Band, Anna Domini, Радіобенді Олександра Фокіна, Тріо Сергія Овсяннікова, проекту Jazz Kolo та Олексія Боголюбова. Одне з найяскравіших музичних досягнень Костянтина Іоненко на сьогоднішній день – співпраця з американськими і канадськими музикантами Bill Barron Quintet і виступ на одній сцені з Еріком Маріенталом та Ел Ді Меолою.
 
Ідея святкування Дня джазу проста – свого часу ця музика об’єднала людей, створила простір для протесту і самовираження, що переросло в окрему культуру вільної імпровізації і мислення, дало поштовх для розвитку багатьох інших музичних течій. Їх об’єднує головне – почуття свободи і рівності, поваги до смаків, якими б вони не були, і поглядів інших людей. Територія свободи, побудована на основі джазу, сприяє взаємопроникненню культур, їх комунікації. Джаз відкритий для всіх звуків світу, і його універсальна мова може йти з глибини століть або випереджати час. Джаз відкриває свої обійми для кожного, завдяки йому в будь-якій точці земної кулі можна відчувати себе як вдома.
 
ATMASFERA 360 – унікальный сферичний кінотеатр, обладнаний сучасною цифровою проекційною системою, де можна побачити науково-популярні, мультиплікаційні та художні фільми з ефектом 3D без окулярів. Це назвичайно цікавий арт-майданчик для проведення атмосферних концертів і фестивалів, майстер-класів і арт-виставок. Хол кінотеатру трансформовано в Play Zone з інтерактивними декораціями, мультимедійними розвагами і Space café з космічним меню.
 
Квитки: в касі «Atmasfera 360» (60, 80, 100 грн.)
Довідки: (044) 229-01-93
Адреса: вул. Велика Васильківська, 57/3, м «Олімпійська»«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 26.4.2013

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua