Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

2.11.2017

Подарунок до Дня Києва від ILLARIA

Подарунок до Дня Києва від ILLARIA
24.5.2013
Киев
клуб-ресторан «Толстой»

Традиційно склалося, що свята зазвичай відзначають разом з музикою. Для українців відзначити свято – це зібратися великою компанією хороших друзів, зарядитися гарним настроєм, поділитися приємними емоціями, і зробити все це саме під музичний супровід. І не дивно що Київ, під час святкування своєї річниці, стає суцільним концертним майданчиком, справжньою відрадою для істинних меломанів. 

Напередодні святкування Дня Києва відома українська співачка Ілларія, учасниця вокального проекту «Голос країни» та масштабних міжнародних фестивалів, зробить прекрасний подарунок усім киянам та шанувальникам славного міста – презентує столиці свою незабутню сольну програму.

24 травня о 22 годині в клубі-ресторані «Толстой» відбудеться акустичний концерт ILLARIA. В ретро-атмосфері під чарівні звуки фортепіано, сопілки, перкусії, цимбалів, гітари та контрабасу разом з Ілларією заспівають зіркові гості…



«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 30.4.2013





Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua