Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

АнтитілА відзняли нове відео та отримають музичну нагороду

АнтитілА відзняли нове відео та отримають музичну нагороду
18.5.2013
Киев
клуб-ресторан «Толстой»

8 травня гурт АнтитілА закінчив зйомки режисерської версії кліпу на пісню «Їдем-їдем (Мова)». За безпосередньої допомоги прихильників колективу, які відгукнулися на заклик Антитіл та знялися у відео в якості акторів, і давніх друзів гурту HEADSHOT STUDIO на чолі з режисером Олексієм Веренчиком вдалося відзняти цікавий матеріал, який вже зовсім скоро можна буде побачити на всіх музичних каналах країни. 

Презентувати відео «Їдем-їдем (Мова)» АнтитілА планують 18 травня 2013 р. у київському клубі-ресторані «Толстой», під час заключного концерту всеукраїнського туру «МОВА» та святкування п’ятої річниці створення гурту. 

А 15 травня у столичному Палаці Україна АнтитілА матимуть нагоду одержати чергову відзнаку під час Національної Музичної Церемонії «Українська пісня року». У номінації «Майбутнє української пісні» Антитіла отримають музичну нагороду за пісню «Невидимка».

Трансляцію з Палацу Україна дивіться о 19:00 на Першому Національному. 

Також 15 травня, АнтитілА проведуть три години у прямому ефірі одного з провідних музичних каналів країни STAR TV, де в програмі Click Show розповідатимуть про останній концерт туру, про зйомки нового відео, про життя гурту та відіграють наживо 5 пісень.«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 14.5.2013

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua