Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Davide Swarup & Avi Adir - ханг-драм і флейта в «Atmasfera 360»

Davide Swarup & Avi Adir - ханг-драм і флейта в «Atmasfera 360»
22.6.2013
Киев
«Atmasfera 360»

Давіде Сваруп – незалежний музикант і мандрівник, італієць за народженням і людина світу за способом життя, який входить до десятки кращих у світі музикантів, що грають на хангу (ханг-драм, hang drum). Він звучить на багатьох концертних майданчиках по всьому світу: на фестивалях у Великобританії, Індії, Росії. У 2007 році вийшов альбом «Music for Hang», треки з якого використовувалися у постановці голландського національного балету, для фільмів Green Peace щодо проблем охорони навколишнього середовища Північного моря та в інших проектах.
Ханг (нім. hang) – перкусійний інструмент, схожий на літаючу тарілку, який існує близько 12 років і видає зачаровуючі, космічні звуки. Він складається з двох з'єднаних металевих півкуль і був розроблений Феліксом Ронера і Сабіною Шерер зі швейцарського міста Берн в результаті багаторічного вивчення сталевої тарілки і багатьох інших резонуючих перкусійних інструментів з усього світу: гонгу, гамелану, гатаму, барабанів, дзвіночків, музичної пилки. Один з творців інструменту, Фелікс: «Ханг підтверджує те, що душа насправді існує. Випробуйте дію ханга на собі. Просто закрийте очі. Просто використовуйте цю музику для всього і під час усього, з чого складається ваше життя – для розслаблення, сну або медитації, танцю, йоги, занять мистецтвом, любов'ю чи для приготування їжі. Творіть свій власний світ у цих звуках».

«Я багато граю на вулицях і можу бачити, як музика ханга впливає на людей. Найчастіше вони стають більш емоційними – закривають очі і слухають, на годину забувши про все на світі. Іноді навіть плачуть. Музика народжується сама. Творчість тече потужним нескінченним потоком, який робить життя яскравішим, наповнюючи її сонячними переливами звуків ». – Давіде Сваруп
 
Аві Адір грає на індійській бансурі, єгипетській флейті ней, японській сякухаті, флейті пікколо, на грецькому бузукі та гітарі. Один з кращих індійських майстрів бансурі Харіпрасад Чаурасія є його вчителем і надихає Аві на створення музики протягом багатьох років.
«Я почав грати на гітарі, писати пісні і співати коли мені було дванадцять. Відтоді я випробував різні інструменти, як ударні, так і духові та струнні. У двадцять років я познайомився з різними флейтистами і звуки їх флейт надихнули мене на те, щоб навчитися грати на цьому дивовижному інструменті. Гра на флейті стала моєю другою натурою. Кожен раз, коли я видобуваю звук із цього чарівного інструменту, я відчуваю себе як вдома, повертаючись до своєї істинної природи». – Аві Адір
 
У чарівному дуеті Davide Swarup & Avi Adir Давіде грає на ханг-барабані і варгані, в той час як Аві – на струнній грецькій бузуці і на різноманітних флейтах з усього світу: індійській бансурі, японській сякухаті, єгипетській флейті ней і на срібній флейті. Давіде і Аві – два унікальних музиканта, які присвятили себе створенню незвичайної музики, граючи чисту імпровізацію в кожному моменті своєї творчості. В атмосфері їхньої гри і композиціях можна знайти поєднання спокійних, древніх, автентичних звучань і мелодій.

Вони вперше зустрілися в Амстердамі в 2005 році, відкривши унікальну красу в поєднанні багатих гіпнотичних звуків ханга з мелодикою флейти, вокалом і струнними вібраціями. З того часу вони багато років гастролювали з концертами і ділилися своїм натхненням через музику. 

Давіде Сваруп і Аві Адір вперше приїхали в Україну на запрошення організатора експериментальної арт-платформи «Contact Quest» із серією концертів та перформансів у Києві, Одесі, Харкові, Ялті і Севастополі.22 червня Давіде Сваруп і Аві Адір зіграють у Києві у цифровому планетарії ATMASFERA 360 з дивовижною сферичної візуалізацією.

Квитки: у касі ATMASFERA 360 (80/100/120 грн.)
Зустрічі: vk.com/event54610202 | facebook.com/events/151437015044245/?fref=ts
Довідки: (044) 229-01-93
Адреса: вул. Велика Васильківська, 57/3, м «Олімпійська»«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 7.6.2013

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua