Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

На концерті в Києві Перкалаба презентує новий альбом до свого 15-річчя

На концерті в Києві Перкалаба презентує новий альбом до свого 15-річчя
27.9.2013
Киев
клуб «44»

27 вересня в арт-клубі 44 Оркестр Радості і Щастя перкалаба презетує свій новий альбом «Джєрґа». До нього увійдуть кавер-версії найкращих хітов групи. 

«Джєрґа» - по-гуцульськи - килим. Так Перкалаба обіграє назву альбому, виданого до п'ятнадцятиріччя колективу. Записати альбом cover (килим)-версій - сміливий крок навіть для такої групи, як Перкалаба, котра не звикла вестися на забаганки публіки. Вдвічі сміливим бачиться його вихід, враховуючи, що це вже другий альбом з подібною концепцією в дискографії івано-франківців. Однак, на відміну від попереднього відсторонено-електронного "Rok it Kuz'Mook" (він здивував, здається, не тільки слухачів, а й самих музикантів), «Джєрґа» - це свого роду «The Best» з уже перевірених часом хітів різних років, але аранжованих, зіграних і заспіваних абсолютно по-новому, при цьому по-перкалабськи впізнаваних - з нестримною енергією, ліризмом, теплом і, звичайно, іронією… 


Новий альбом - це справжній подарунок, як для відданих шанувальників, так і для тих, хто тільки відкриває для себе творчість Перкалаби - однієї з найбільш цікавих і помітних груп на сьогоднішній українській сцені.Михайло Расташанський (Москва) 

 
Гідна українська відповідь сплеску популярності на Горана Бреґовіча, Бобана Марковіча і Non Smoking Orchestra Еміра Кустуріци, Перкалаба почала свою діяльність у 1998 році. З того часу гурт став відомим і бажаним не лише в Україні, а й в Німеччні, Польщі, Австрії, Швейцарії та Нідерландах.  Етно-рок фестивалі усього світу знають і чекають на Перкалабу знову, знову і знову. Подібно до Євгена Гудзя, до речі, одного з поціновувачів творчості Перкалаби, що пропагує джипсі-панк, гурт вигадав свій власний стиль – gutzul roots.

Кожен з чотирьох альбомів Перкалаби (Горрри! (2005), Quazzargh vs Perkalaba (2006), Говорить Івано-Франківськ (2007) !Чидро (2009),та останній Дідо (2011) – інакший, ранішні треки гурту тяжіють до реґґі, трансформуючись з часом в бік народної гуцульської музики і чаклунства. Але кожен окремий хіт обов’язково містить у собі три складові, властиві в такому поєднанні лише Перкалабі: музичну якість та есклюзивність, силу підриву до дії та танцю, непорівнювану ні з чим, і наповненість поєднання звуків і тексту в окремий трансовий, надреальний меседж, обов’язковий стимул емоцій справжнього, неймовірного життя.

Сайт групи, де є все інше, що вам потрібно для щастя: http://www.perkalaba.com/

27 вересня 22:00
Арт-клуб 44 (Хрещатик 44-б)

Бронювання столів ;(044) 279-41-37 

Квитки
Передпродаж – 80 грн.
В день концерту – 100 грн.
Передпродаж – на сайтах та в касах Карабас  та в арт-клубі 44

Подія в соцмережах
https://www.facebook.com/events/232317260257637/
https://vk.com/club58227406«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 25.9.2013

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua