Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Легендарный Thomas Lang в Киеве!

Легендарный Thomas Lang в Киеве!
22.10.2013
Киев
КМЦ «Києво-Могилянської академії»

22 жовтня 2013 року в 19:00 ТОВ «Юритмікс» мережа магазинів «Тік-Так» та Джазовий клуб «Джезва» запрошують всіх бажаючих відвідати майстер-клас всесвітньо відомого барабанщика Thomas Lang.

Lang взяв барабани в руки у віці 5 років. Ходив на заняття до місцевих музичних шкіл, потім закінчив Віденську Музичну Консерваторію (Vienna Conservatory of Music). Після закінчення консерваторії у 1985 році, Lang почав працювати професійно, на європейських сценах поп, рок і джаз музики. Він грав з такими зірками, як John Wetton, Robert Fripp, Glenn Hughes, Peter Gabriel, Asia, Nik Kershaw, Tina Turner, Robbie Williams, Kelly Clarkson, Sugababes, Geri Halliwell, Emma Bunton, Victoria Beckham, Ronan Keating, Steve Hackett, 911, Boyzone, Falco, Nina Hagen, Steve Jones, Mick Jones, The Commodores, George Michael, Doogie White, B*Witched, Gianna Nannini, Lighthouse Family, Westlife, Kylie Minogue, The Blockheads, Sertab Erener, Vienna Art Orchestra, Bonnie Tyler, Nadine Beiler, та Paul Gilbert.

У 1995 році Lang випустив свій дебютний сольний проект, Mediator, який очолив чарти в Європі і отримав позитивні відгуки.

Дата і час проведення: 22 жовтня 2013р., з 19:00.

Місце проведення: Культурно-мистецький центр «Києво-Могилянської академії» м. Київ, вул. Іллінська, 9.

З 13:00 по 14:00 в магазині «Світ музичних інструментів «Тік-Так» по вул. Костянтинівська, 10, відбудеться автограф-сесія з Thomas Lang.«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 18.10.2013

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua