Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

2.11.2017

«ТаРута» і Роман Коляда презентують спільну музичну програму

«ТаРута» і Роман Коляда презентують спільну музичну програму
9.11.2013
Киев
театр им. Леся Курбаса

WorldMusic гурт «ТаРута» презентує у Києві свою нову програму, зроблену спільно з піаністом імпровізатором Романом Колядою, що відомий також як автор і ведучий програми «Український вимір» на Національномі радіо.

Нову спільну музичну програму, що отримала назву «Opening EthnoLab», музиканти зробили спеціально для цьогорічного фестивалю «Джаз Коктебель». Саме там її й було з успіхом презентовано перед тисячами пошановувачів якісної сучасної музики з усього світу. Столичні ж меломани зможуть відкрити для себе музичний «EthnoLab» від «ТаРути» і Романа Коляди у суботу, 9 листопада, в Національному центрі театрального мистецтва ім. Леся Курбаса (вул. Володимирська, 23В). Презантація відбудеться в рамках VII Всеукраїнського фестивалю традиційного народного весілля «Рожаниця». Фестиваль відкриє свої двері для відвідувачів о 18:00. Презентаційний виступ проекту «ТаРута» feat. Роман Коляда» заплановано на 20:00. Програма «Opening EthnoLab» складається з пісень гурту «ТаРута», елегантно доповнених вишуканими фортепіанними соло, та авторських інструментальних композицій Романа Коляди у «тарутянському» супроводі. 

Втім, того вечора музиканти гурту «ТаРута» будуть не лише радувати глядачів своєю музикою. З’являться вони ще і в новому для них амплуа – моделями на подіумі, презентуючи нову колекцію унікального взуття з конопель від дизайнера Олега Земнухова. 

Запрошення на фестиваль «Рожаниця» можна отримати у туристичного оператора «KRAINA UA» за адресою: м. Київ, Андріївський узівз, 2г.
Довідки за телефоном: +38(067)7718226 та +38(093)9766617.«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 30.10.2013

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua