Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Вперше в Одесі

Вперше в Одесі
8.12.2013
Одесса
клуб «Cardan»

Одесу гартуватиме вогнем музики гурт «Веремій»Патріотична  фолк-метал  команда вперше завітає до Чорноморської пальміри з концертом 

Гурт «ВЕРЕМІЙ»  вперше заграє в Одесі концерт в межах туру «Гартуючи Вогнем». Цього разу один із найвідоміших патріотичних гуртів України вирушив у музичні мандри здебільшого до тих міст, де раніше не доводилося презентувати свою творчість. Тож, тепер і одесити  матимуть змогу дізнатися, як звучить melodic-heavy-folk – стиль, в котрому грає гурт.  «Цей стиль складний, потужний і магнетичний. Наші твори – епічні полотна, вишиті складною музичною технікою, прикрашені звучанням флейти, скрипки й віолончелі. Міфологічні сюжети  пісень сповнені символічними образами, героїчними мотивами, романтичними загадками», - зауважують про свій творчий напрямок самі музиканти «ВЕРЕМІЮ».
 
В Одесі концерт відбуватиметься за підтримки місцевого етно-драйв гурту – формації патріотичного позитиву «ДРУЖЕ МУЗИКО».  Колектив виконує авторські патріотичні й ліричні співанки та народні пісні у власній колоритній обробці. "ДРУЖЕ МУЗИКО" – володарі спеціального диплому фіналу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Червона Рута"-2011 – "За створення вдалого національного сценічного образу", фіналісти цього дійства. Учасники багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалів та мистецьких акцій, зокрема "Підкамінь", "Обнова-фест", "Трипільські Зорі" тощо. Організатори власного постійного культурно-мистецького проекту "Українські вечорниці в Одесі".
 На одеській сцені зустрінуться дві надзвичайно енергетичні та потужні команди, два гурти, в чиїх піснях тріпоче любов до Батьківщини, два колективи, чия щира творчість ниточками пов'язує минуле нашої нації з майбуттям. Це буде концерт, котрий не можливо пропустити, якщо серцю близька українська етніка, якщо душі прагнеться року!
КОЛИ: 8 грудня, 19:30
ДЕ: CARDAN MUSIC CLUB, вул..Преображенська, 66
СКІЛЬКИ: 40 грн.«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 25.11.2013

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua