Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

11 березня в «44» перший День народження святкуватимуть «Біллі Мілліґан Бенд»

11 березня в «44» перший День народження святкуватимуть «Біллі Мілліґан Бенд»
11.3.2014
Киев
клуб «44»

11 березня 2014 року в арт- клубі «44» свій перший День народження святкуватимуть кияни з «Біллі Мілліґан Бенд».

За перший рік гурт встиг плідно попрацювати і вже відомий київським поціновувачам якісного українського саунду завдяки кліпу на композицію «Спати з тобою», який одразу потрапив у ротацію телеканалів А1 та ТВі.
Лінк на відео - http://youtu.be/dLrrlaPjDh4

Його режисером став вокаліст гурту Макс Прудеус. «Ми вирішили поєднати живий виступ та історію про кохання. Ідея не нова, та нам хотілось зробити стильну блюзову імпровізацію. Звук писали трьома дублями від початку до кінця, всіх одразу. Потім просто обрали найкращий дубль. Мабуть, успіх кліпу говорить про те, що у нас вийшло», - розповідає автор.

Знаковою подією першого року творчого життя гурту став сингл «Мені не однаково», записаний на вірші Тараса Шевченка. Музиканти створили його на підтримку усіх небайдужих до долі України.
Лінк на живе виконання синглу - http://youtu.be/XpeEyG2Sk2M

Ось що з цього приводу написав у своєму блозі гітарист гурту, Єгор Акулов: «Привіт друзі! У цей неспокійний і дуже важливий для кожного з нас час, я дуже хочу підтримати всіх сміливих, небайдужих і сильних людей. Тих хто протистоїть, тих хто висвітлює події, тих хто відстоює своє майбутнє, свої права, свою СВОБОДУ! Слава ВСІМ хто на Майдані! З вашої Слави формується СЛАВА УКРАЇНИ! ВИ - ГЕРОЇ, ВАМ СЛАВА!»

А вже на початку 2014 року «Біллі Мілліґан Бенд» повідомили, що робота в студії над дебютним альбомом завершена. Кияни записали 9 композицій, які увійдуть до платівки під назвою «У твоїй голові». Презентація запланована на 2014 рік.

Якщо Ви спраглі за новими іменами в українській альтернативі, за якісним американським саундом у поєднанні з українською ліричністю, то 11 березня Вам обов’язково потрібно потрапити на концерт «Біллі Мілліґан Бенд» в арт-клубі «44».

Спеціальними гостями на День народження запрошені «the Пудінг».«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 1.2.2014

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua