Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Скрябін - Презентація альбому: 25

Скрябін - Презентація альбому: 25
4.4.2014
Киев
клуб «Stereo Plaza»

«Скрябін» презентує 25 номерний альбом. В підтримку платівки з простою назвою «25» весною 2014 відбудеться турне по стадіонах та залах України. В рамках туру 4 квітня в київському клубі Stereo Plaza заплановано велике концертне шоу. «Скрябін» гратиме старі й нові пісні, до того ж традиційно готує купу сюрпризів для фанів – музиканти виконають треки, які ніколи не грали, або грали дуже давно.

До концерту створюється й спеціальний відеоряд – цим вже займається режисер Нікіта Родчинський, який традиційно займається відеороботами групи.

На прохання власних фанів, Скрябін тримає в секреті пісні з нового альбому. Матеріал з альбому «25» вперше можна буде почути саме під час виступу в Stereo Plaza. Та й саму платівку можна буде побачити і придбати саме на київському концерті. Цього вечора також заплановано представити нову книгу Андрія Кузьменко– «Я, Паштет і армія».

«Скрябін» вже 25 років на сцені, проте присвячувати концерт саме ювілею групи музиканти не прагнуть.

Андрій Кузьменко: Ми не гратимемо ювілейних концертів, бо я не можу собі уявити ювілейного концерту Елтона Джона, присвяченого 50-літтю його творчості. На афіші й обкладинці альбому число «25» зібрано з фотографій фанів групи, які всі роки підтримували нас. Альбом названо саме так, бо пісні дуже різні, нереально виділити головну думку й винести в заловок. Тому просто «25».

Тож чекаємо вас 4 квітня 2014 о 20:00 в Stereo Plaza. Будуть книжкові й музичні релізи, якісне концерте шоу і чесна музика «Скрябін», що збирає повні зали вже 25 років.

Скрябін - Презентація альбому: 25
4 квітня 2014, 20:00
Клуб Stereo Plaza

Пр-т Червонозоряний 119
Вартість– від 160 грн
Квитки можна придбати в усіх касах міста
Замовлення квитків зател. (044) 222 80 40 або на сайті parter.ua«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 9.2.2014

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua