Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Перкалаба з програмою «Зимі – кінець!» в арт-клубі «44»

Перкалаба  з програмою «Зимі – кінець!» в арт-клубі «44»
15.3.2014
Киев
клуб «44»

Проект Меломан запрошує вас на неформальний музичний вечір «Зимі – кінець!» з Оркестром радості і щастя Перкалаба  у столичному арт-клубі 44.
 
Гідна українська відповідь сплеску популярності на Горана Бреґовіча, Бобана Марковіча і Non Smoking Orchestra Еміра Кустуріци, Перкалаба почала свою діяльність у 1998 році. З того часу гурт став відомим і бажаним не лише в Україні, а й в Німеччні, Польщі, Австрії, Швейцарії та Нідерландах. Етно-рок фестивалі усього світу знають і чекають на Перкалабу знову, знову і знову. Подібно до Євгена Гудзя, до речі, одного з поціновувачів творчості Перкалаби, що пропагує джипсі-панк, гурт вигадав свій власний стиль - gutzul roots. Кожен з чотирьох альбомів Перкалаби (Горрри! (2005), Quazzargh vs Perkalaba (2006), Говорить Івано-Франківськ (2007) та !Чидро (2009)) – інакший, ранішні треки гурту тяжіють до реґґі, трансформуючись з часом в бік народної гуцульської музики і чаклунства. Але кожен окремий хіт обов’язково містить у собі три складові, властиві в такому поєднанні лише Перкалабі: музичну якість та есклюзивність, силу підриву до дії та танцю, непорівнювану ні з чим, і наповненість поєднання звуків і тексту в окремий трансовий, надреальний меседж, обов’язковий стимул емоцій справжнього, неймовірного життя.
 
Сайт групи, де є все інше, що вам потрібно для щастя:
http://www.perkalaba.com.ua
 
Проект «Меломан» створено для людей, які дійсно «палко люблять музику», чиї смаки та інтереси не обмежені якимось догмами чи умовностями. В проекті приймають участь зовсім несхожі музиканти, що грають дуже різну музику. Та кожен з них - унікальний та неординарний. І саме це їх поєднує. Неформальні музичні вечори – це можливість живого спілкування, це клуб, до якого ми запрошуємо і фанів, і музикантів, - друзів та колег тих, хто буде виступати на сцені.

В проекті вже прийняли участь найцікавіші українські та іноземні музиканти: «Перкалаба», Валентин Стрикало, «MRK», Тарас Чубай, «KOZAK SYSTEM», Соня Сотнік, «Qarpa», Biplan (Літва), «Мегаполіс» (Росія), «Настя» (Росія), RasKar (Росія), «Маша и медведи» (Росія), «STRAMASH» (Великобританія), THE TOOBES (Білорусь). Будемо раді почути ваші побажання щодо наступних концертів.
Проект "Меломан", продюсер Марина Степанська 

15 березня о 21:00 
Арт-клуб 44

Хрещатик 44-Б
Довідки та бронювання столів (044) 279 4137

Квитки:
Передпродаж 80 грн. - на сайті та в касах Карабас http://kiev.karabas.com/zimi-kinec   та в клубі 100 грн. в день концерту«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 4.3.2014

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua